Наташка 3*– Отзывы

№1 в рейтинге отелей Закарпатья
Гостиница "Наташка" расположена в Воловецком районе, селе Гукливий. Это южная часть Закарпатья с чудной природой и развитой инфраструктурой для активного отдыха.Подробнее →
аватар nikoly07
Не рекомендую. Готельно-рестораний комплекс розрахований для проведення урочистих подій, а не для відпочинку з дітьми. Готель розташований на магістральні дорозі. Про який відпочинок може бути мова, коли кожну хвилину проїджають машини. … Еще ▾ Не рекомендую. Готельно-рестораний комплекс розрахований для проведення урочистих подій, а не для відпочинку з дітьми. Готель розташований на магістральні дорозі. Про який відпочинок може бути мова, коли кожну хвилину проїджають машини. Всі екскурсії тільки за власні кошти.
аватар olechka_05
Хороший готель. Адміністрація працює на відмінно, на будь-які прохання реагували миттєво. Тетяно, Вікторіє, ви найкращі, дякуємо Вам за приємно проведений час. Від Марка і Устини привіт, говорили, що ще приїдуть. … Еще ▾ Хороший готель. Адміністрація працює на відмінно, на будь-які прохання реагували миттєво. Тетяно, Вікторіє, ви найкращі, дякуємо Вам за приємно проведений час. Від Марка і Устини привіт, говорили, що ще приїдуть.
Ігрова площадка Ігрова площадка Сауна, басейн Територія біля готелю Територія біля готелю Територія біля готелю Екскурсії Дитячий майданчик
аватар maryxa
Дякуємо за чудовий відпочинок!!! Відпочивали тут перший раз по путівці і все дуже сподобалось!!! Привітний персонал і смачна кухня, банька просто супер. Шкода, що не встигли нагріти басейн до нашого від'їзду. … Еще ▾ Дякуємо за чудовий відпочинок!!!
Відпочивали тут перший раз по путівці і все дуже сподобалось!!!
Привітний персонал і смачна кухня, банька просто супер.
Шкода, що не встигли нагріти басейн до нашого від'їзду....
Особливо сподобались різні екскурсії!
аватар xvostic
Сподобалось усе: харчування 4-х разове, привітний персонал, адміністратор Тетяна, яка завжди при зустрічі запитає як справи і чи нічого не потрібно, місце розташування шикарне, незабутні екскурсії з екскурсоводом Василем та таксистом Віктором, банька просто бомба. … Еще ▾ Сподобалось усе: харчування 4-х разове, привітний персонал, адміністратор Тетяна, яка завжди при зустрічі запитає як справи і чи нічого не потрібно, місце розташування шикарне, незабутні екскурсії з екскурсоводом Василем та таксистом Віктором, банька просто бомба. Мінусів не знайшла. Якщо ви їдете просидіти в номері, то вам не сюди. Це місце для активного відпочинку та оздоровлення! Раджу однозначно! Дякую керівництву та персоналу за таку організацію нашого відпочинку!!!
аватар _136606
Мы отдыхаем в этом отеле не впервый раз. Все супер. Хозяева в этом отеле очень хорошие. Весь персонал супер клас. Очень приятная, добрая, отзывчивая администратор Татьяна. … Еще ▾ Мы отдыхаем в этом отеле не впервый раз. Все супер. Хозяева в этом отеле очень хорошие. Весь персонал супер клас. Очень приятная, добрая, отзывчивая администратор Татьяна. Хочу передать приветик Викусе и привет гувернантки Марии. Там все замечательно, ко всем индивидуальный подход. Очень вкусно, сытно готовят, сладкая домашняя выпечка. В номерах тепло, уютно чисто и комфортно. Уборка ежедневная, смена белья частая. Есть дискотека, суперская сауна и это все бесплатно. Много интересных предложений, где можно отдохнуть, детям поиграть, суперские экскурсии и отзывчивые водителя. Мы два разы отдыхали осенью, недавно вернулись в Киев и еще хотим приехать. Всем родным, близким и соседям советовала ехать туда отдыхать и все возвращались оттуда с позитивом.
Бассейн
аватар alisakaraziya
Відпочинок видався чудовий. Дуже привітний і гостинний персонал, прийняли нас не в день заїзду, а по домовленості. Їжа смачна, порції великі та є на вибір страви на сніданок та обід. … Еще ▾ Відпочинок видався чудовий.

Їжа смачна, порції великі та є на вибір страви на сніданок та обід. У дочки є алергія на молочні та ін.продукти але завжди було чим її нагодувати на відміну від інших закладів де ми були, і це для мене дуже важливо.

Номер прибирали щодня, гаряча вода цілодобово, чудовий краєвид з балкону, хололильник, приносять питну воду в пляшках в номер.

Є басейн з підігрівом (плавали у вересні), чиститься щодня. У вечорі з підсвіткою. Кругом нього лежаки, столики. Загоріли ніби на морі були)
Сауна, батут, мангал, джерельна вода, екскурсії... Wi-fi, телевізор в номері але каналів мало, та вони і не потрібні, навкруги така природа, ліс, в лісі ягоди... можна замовити масаж.

Дуже сподобалось, море вражень і фоток привезли додому.

Рекомендуємо і вам)
аватар Kollejka
Відпочивали в готелі «Наташка» двічі, з різницею у майже рік, і можу сказати, що цього року готель дуже «виріс»! Покращилось харчування та загалом обслуговування, видно, що стараються. … Еще ▾ Відпочивали в готелі «Наташка» двічі, з різницею у майже рік, і можу сказати, що цього року готель дуже «виріс»! Покращилось харчування та загалом обслуговування, видно, що стараються. Адміністратор Тетяна дуже приємна і розуміюча!
Кімнатки дійсно маленькі, але теплі (якщо говорити про холодну пору), є телевізор, санвузол, гаряча вода постійно. Акуратна територія, навкруги краса!) Але тим не менш вважаю, що поняття хороших умов та відпочинку у кожного своє, тому навіть їдучи по путівці, потрібно зважувати, що потрібно саме Вам! Щоб не займати чиєсь місце і бути при цьому страшенно невдоволеним! Цивілізації поряд дійсно немає, до найближчого магазину 3-4 кілометри, якщо ви без машини і з малою дитиною, то це може бути принципово. В готелі продають морозиво, печиво, цукерки, чіпси, пиво, сік. Минулого року екскурсій в готелі не було і я дуже засмутилась (може тому, що вже був осінній не сезон), цього року були, але ми вже були машиною, тому могли їздити самі. Поряд є куди поїхати, на що подивитися, якщо дозволяє погода, піднятися в гори і просто відпочити!)) За плясками, гульками та активною анімацією вам в інші місця!)) Поставила оцінку 8 "Дуже добре", але, щоб розвивались і покращувались далі!)
аватар znadejdal
Наш ще один незабутній відпочинок у невеличкому, але такому затишному готелі "Наташка" (червень 2019). Минулого разу ми відпочивали ще з трьома синами, а цього року ще й з маленькою нашою квіточкою - донечкою! Власники готелю (чарівна родина) докладають максимум зусиль для того, щоб відпочинок був дуже приємним: для дітей є дитячий майданчик з гойдалками, окремий цуценячий вереск викликає батут (причому, що у дворічних малявок, що у підлітків), гойдалки для всієї родини (з легкістю сідають мама, папа і 2 діток), літня тераса зі столиками, особливо улюблений мною місточок над річкою також зі столиками і стільцями (солодкий сон донечки був забезпечений дзюрчанням річечки) і ще різні приємні дрібниці, у тому числі сауна. … Еще ▾ Наш ще один незабутній відпочинок у невеличкому, але такому затишному готелі "Наташка" (червень 2019).
Щоденне прибирання номерів (з усіма зручностями), смачна домашня кухня з можливістю вибору страв на сніданок і обід, присутність вихователя для діток у другій половині дня у робочі дні, велика кількість цікавих екскурсій (за додаткову плату).
Адміністрація і персонал готелю завжди готові допомогти у вирішенні абсолютно різноманітних питань, які виникають протягом відпочинку - все вирішується оперативно і у найкращому варіанті!
Окремо слід згадати родзинку з родзинок - басейн!!!!! Це насолода без меж для всіх - від немовлят до дідусів з бабусями! Це рятівний острівець під час денної спеки!
Про природу і мальовничі красоти місцевості, де розташований готель, можна говорити нескінченно: вся гамма кольорів присутня на схилах гір, неймовірні заходи сонця і неперевершене повітря! Навіть зливи тут особливі... і дуже гарні (фотографувала їх).
На завершення хотіла би додати, що не маючи змоги (через донечку-немовля) виїжджати на екскурсії часто - були лише раз, але цілий день - відпочинок протягом 21 дня був все одно насиченим і наповненим позитивними враженнями! Ми дуже хочемо повернутися сюди, де так гостинно зустрічають!
Висловлюємо найщиріші слова вдячності від нашої родини! Успіху і розвитку у подальшому!
аватар _853276
Попала в отель случайно по путевке из совбеза.Очень довольна, что выбрала именно его!Персонал встретил приветливо и душевно!В номере все удобства, включая телевизор и балкон. … Еще ▾ Попала в отель случайно по путевке из совбеза.Очень довольна, что выбрала именно его!Персонал встретил приветливо и душевно!В номере все удобства, включая телевизор и балкон.Номер убирают каждый день, меняют постель и полотенца, и все это делают тихо и с добром.Территория шикарная, ухоженая, повсюду цветы, есть качели, батут, баня, горка и песочник для детей, строят бассейн.Вокруг шикарная природа!Это очень вдохновляет!Через день выдают минеральную водичку.Кормят разнообразно и очень вкусно в красивом и чистом ресторане, который работает до поздна, можно всегда докупить что- то по желанию.Тут же есть и игровой уголок, и телевизор, и музыка!Официантки - милые, и приятные девушки????Также с детками занимается воспитатель, устраивают дискотеки) Администратор Татьяна очень компетентная, вежливая и доброжелательная!??Она же организовывает экскурсии и помогает решить все вопросы) Моих детей и меня все устраивает на 100%! Я отдыхаю в отеле с огромным удовольствием!Рекомендую это чудесное место!
аватар Janina_Bila
Відвідали Наташку з дочкою Євою, якій 1 рік і 4 місяці. Путівку отримали у совбезі. Читали несхальні відгуки, тож іхали з насторогою і настроєм повернутись назад достроково. … Еще ▾ Відвідали Наташку з дочкою Євою, якій 1 рік і 4 місяці. Путівку отримали у совбезі. Читали несхальні відгуки, тож іхали з насторогою і настроєм повернутись назад достроково.
Але нам усе сподобалось!!! Залишились до кінця путівки.
Насамперед, дорогі мами, путівку дають дитині для оздоровлення і морально-психічного розвантаження, а мама чи тато іде не відпочивати, а супроводжувати дитину.
Для дітей створено гарні умови для відпочинку:
-Гори і ліс на 360 градусів навколо готелю,
-чисте повітря, незважаючи на дорогу, яка проходить поруч
-гарне харчування, навіть були враховані окремі прбажання для особливого харчування моєі 1 річноі дитини
-багато дітей різного віку, тож моій дитині було не нудно. Для старших діток щодня післяобіду приходить вихователь.
-в отелі є купа іграшок і навіть дитячі коляски
-організовують безліч цікавих екскурсій в радіусі 100 км
-із за розташування отелю у горах -майже відсутній інтернет та телебачення, що дозволяє дітям весь час проводити на свіжому повітрі. Є прекрасний дитячий майданчик з деревяним настилом, гойдалками, пісочницею, а від батуту всі діти були в зазваті. Наступного року запрацює великий басейн з підігрівом. Для батьків є сауна, відвідування якоі входить у вартість путівки.
Всі діти, з якими ми відпочивали, були дуже задоволені відпочинком, майже всі не хотіли відізжати і дуже хотіли приіхати знов.
Окреме «дякую» всім співробітникам: ми були нагодовані, в кімнатах було чисто, дозвілля організоване! Адміністратор Тетяна дуже старається, щоб всім гостям від найменьших до найстарших було добре. Дякуєм вам!
аватар _190693
10 месяцев назад  •  7 подписчиков 5 ответов
аватар dforel
‹ Отель Наташка 3*

Расположение До подъемника (2 км), рынка (8 км), продуктового магазина (3 км).

баня, бильярд, тренажерний зал, автостоянка, прачечная, баня, ресторан, бар, открытый бассейн, крытый бассейн при сауне, дискотека.

В номере

телевизор, балкон, душ, туалет, кабельное телевидение, набор посуды.

Адрес Украина, Закарпатская обл., Воловецкий р-н, с. Гукливий, 662
Телефоны: +38 (050) 519-68-48, +38 (097) 155-82-36