Наташка 3*– Отзывы

№1 в рейтинге отелей Закарпатья
Гостиница "Наташка" расположена в Воловецком районе, селе Гукливий. Это южная часть Закарпатья с чудной природой и развитой инфраструктурой для активного отдыха.Подробнее →
аватар alisakaraziya
Відпочинок видався чудовий. Дуже привітний і гостинний персонал, прийняли нас не в день заїзду, а по домовленості. Їжа смачна, порції великі та є на вибір страви на сніданок та обід. … Еще ▾ Відпочинок видався чудовий.

Їжа смачна, порції великі та є на вибір страви на сніданок та обід. У дочки є алергія на молочні та ін.продукти але завжди було чим її нагодувати на відміну від інших закладів де ми були, і це для мене дуже важливо.

Номер прибирали щодня, гаряча вода цілодобово, чудовий краєвид з балкону, хололильник, приносять питну воду в пляшках в номер.

Є басейн з підігрівом (плавали у вересні), чиститься щодня. У вечорі з підсвіткою. Кругом нього лежаки, столики. Загоріли ніби на морі були)
Сауна, батут, мангал, джерельна вода, екскурсії... Wi-fi, телевізор в номері але каналів мало, та вони і не потрібні, навкруги така природа, ліс, в лісі ягоди... можна замовити масаж.

Дуже сподобалось, море вражень і фоток привезли додому.

Рекомендуємо і вам)
аватар Kollejka
Відпочивали в готелі «Наташка» двічі, з різницею у майже рік, і можу сказати, що цього року готель дуже «виріс»! Покращилось харчування та загалом обслуговування, видно, що стараються. … Еще ▾ Відпочивали в готелі «Наташка» двічі, з різницею у майже рік, і можу сказати, що цього року готель дуже «виріс»! Покращилось харчування та загалом обслуговування, видно, що стараються. Адміністратор Тетяна дуже приємна і розуміюча!
Кімнатки дійсно маленькі, але теплі (якщо говорити про холодну пору), є телевізор, санвузол, гаряча вода постійно. Акуратна територія, навкруги краса!) Але тим не менш вважаю, що поняття хороших умов та відпочинку у кожного своє, тому навіть їдучи по путівці, потрібно зважувати, що потрібно саме Вам! Щоб не займати чиєсь місце і бути при цьому страшенно невдоволеним! Цивілізації поряд дійсно немає, до найближчого магазину 3-4 кілометри, якщо ви без машини і з малою дитиною, то це може бути принципово. В готелі продають морозиво, печиво, цукерки, чіпси, пиво, сік. Минулого року екскурсій в готелі не було і я дуже засмутилась (може тому, що вже був осінній не сезон), цього року були, але ми вже були машиною, тому могли їздити самі. Поряд є куди поїхати, на що подивитися, якщо дозволяє погода, піднятися в гори і просто відпочити!)) За плясками, гульками та активною анімацією вам в інші місця!)) Поставила оцінку 8 "Дуже добре", але, щоб розвивались і покращувались далі!)
аватар znadejdal
Наш ще один незабутній відпочинок у невеличкому, але такому затишному готелі "Наташка" (червень 2019). Минулого разу ми відпочивали ще з трьома синами, а цього року ще й з маленькою нашою квіточкою - донечкою! Власники готелю (чарівна родина) докладають максимум зусиль для того, щоб відпочинок був дуже приємним: для дітей є дитячий майданчик з гойдалками, окремий цуценячий вереск викликає батут (причому, що у дворічних малявок, що у підлітків), гойдалки для всієї родини (з легкістю сідають мама, папа і 2 діток), літня тераса зі столиками, особливо улюблений мною місточок над річкою також зі столиками і стільцями (солодкий сон донечки був забезпечений дзюрчанням річечки) і ще різні приємні дрібниці, у тому числі сауна. … Еще ▾ Наш ще один незабутній відпочинок у невеличкому, але такому затишному готелі "Наташка" (червень 2019).
Щоденне прибирання номерів (з усіма зручностями), смачна домашня кухня з можливістю вибору страв на сніданок і обід, присутність вихователя для діток у другій половині дня у робочі дні, велика кількість цікавих екскурсій (за додаткову плату).
Адміністрація і персонал готелю завжди готові допомогти у вирішенні абсолютно різноманітних питань, які виникають протягом відпочинку - все вирішується оперативно і у найкращому варіанті!
Окремо слід згадати родзинку з родзинок - басейн!!!!! Це насолода без меж для всіх - від немовлят до дідусів з бабусями! Це рятівний острівець під час денної спеки!
Про природу і мальовничі красоти місцевості, де розташований готель, можна говорити нескінченно: вся гамма кольорів присутня на схилах гір, неймовірні заходи сонця і неперевершене повітря! Навіть зливи тут особливі... і дуже гарні (фотографувала їх).
На завершення хотіла би додати, що не маючи змоги (через донечку-немовля) виїжджати на екскурсії часто - були лише раз, але цілий день - відпочинок протягом 21 дня був все одно насиченим і наповненим позитивними враженнями! Ми дуже хочемо повернутися сюди, де так гостинно зустрічають!
Висловлюємо найщиріші слова вдячності від нашої родини! Успіху і розвитку у подальшому!
аватар _853276
Попала в отель случайно по путевке из совбеза.Очень довольна, что выбрала именно его!Персонал встретил приветливо и душевно!В номере все удобства, включая телевизор и балкон. … Еще ▾ Попала в отель случайно по путевке из совбеза.Очень довольна, что выбрала именно его!Персонал встретил приветливо и душевно!В номере все удобства, включая телевизор и балкон.Номер убирают каждый день, меняют постель и полотенца, и все это делают тихо и с добром.Территория шикарная, ухоженая, повсюду цветы, есть качели, батут, баня, горка и песочник для детей, строят бассейн.Вокруг шикарная природа!Это очень вдохновляет!Через день выдают минеральную водичку.Кормят разнообразно и очень вкусно в красивом и чистом ресторане, который работает до поздна, можно всегда докупить что- то по желанию.Тут же есть и игровой уголок, и телевизор, и музыка!Официантки - милые, и приятные девушки????Также с детками занимается воспитатель, устраивают дискотеки) Администратор Татьяна очень компетентная, вежливая и доброжелательная!??Она же организовывает экскурсии и помогает решить все вопросы) Моих детей и меня все устраивает на 100%! Я отдыхаю в отеле с огромным удовольствием!Рекомендую это чудесное место!
аватар Janina_Bila
Відвідали Наташку з дочкою Євою, якій 1 рік і 4 місяці. Путівку отримали у совбезі. Читали несхальні відгуки, тож іхали з насторогою і настроєм повернутись назад достроково. … Еще ▾ Відвідали Наташку з дочкою Євою, якій 1 рік і 4 місяці. Путівку отримали у совбезі. Читали несхальні відгуки, тож іхали з насторогою і настроєм повернутись назад достроково.
Але нам усе сподобалось!!! Залишились до кінця путівки.
Насамперед, дорогі мами, путівку дають дитині для оздоровлення і морально-психічного розвантаження, а мама чи тато іде не відпочивати, а супроводжувати дитину.
Для дітей створено гарні умови для відпочинку:
-Гори і ліс на 360 градусів навколо готелю,
-чисте повітря, незважаючи на дорогу, яка проходить поруч
-гарне харчування, навіть були враховані окремі прбажання для особливого харчування моєі 1 річноі дитини
-багато дітей різного віку, тож моій дитині було не нудно. Для старших діток щодня післяобіду приходить вихователь.
-в отелі є купа іграшок і навіть дитячі коляски
-організовують безліч цікавих екскурсій в радіусі 100 км
-із за розташування отелю у горах -майже відсутній інтернет та телебачення, що дозволяє дітям весь час проводити на свіжому повітрі. Є прекрасний дитячий майданчик з деревяним настилом, гойдалками, пісочницею, а від батуту всі діти були в зазваті. Наступного року запрацює великий басейн з підігрівом. Для батьків є сауна, відвідування якоі входить у вартість путівки.
Всі діти, з якими ми відпочивали, були дуже задоволені відпочинком, майже всі не хотіли відізжати і дуже хотіли приіхати знов.
Окреме «дякую» всім співробітникам: ми були нагодовані, в кімнатах було чисто, дозвілля організоване! Адміністратор Тетяна дуже старається, щоб всім гостям від найменьших до найстарших було добре. Дякуєм вам!
аватар Olyaandreeva585
Вітаю! Тобі, мабуть, запропонували путівку на оздоровлення в управлінні соцзахисту до готельно -ресторанного комплексу "Наташка" в Закарпатті і ти вагаєшся і збираєш інформацію. … Еще ▾ Вітаю! Тобі, мабуть, запропонували путівку на оздоровлення в управлінні соцзахисту до готельно -ресторанного комплексу "Наташка" в Закарпатті і ти вагаєшся і збираєш інформацію.
Чи відпочивала я там -так! Чи сподобалось- так! Чи порадила б друзям - так! Але не ворогам!!!
Спробую більш детально і максимально стисло!
Після прочитаних негативних відгуків на різних джерелах, з двома дітьми і застереженнями друзів і близьких, але величезним бажанням відпочити в Карпатах і вдихнути цілющого повітря- я тут!!!
Чемність, привітність, відкритість, люб'язнісь- це далеко не все, про що я майже забула, живучи в столиці.
Описувати самі Карпати, екскурсії, подорожі- не бачу сенсу. Незабутньо!!! Неперевершено!!!
Стосовно "Наташки". Для вибагливих- не можу радити( Тут, напревеликий жаль, не годують з ложечки!!!( а, можливо, я не просила)
Номер прибирають щодня! Харчування ресторанне, порції величезні, їжа смачна і різноманітна! В ресторані є дитячий куточок. Адміністратор Таня - жінка з великої літери! Чуйна, допоможе в вирішенні найнестандартніших питань.
Дуже хвилювалася, що поруч дорога і обрив. Але виявилось- марно. За рахунок того, що дорога вище, мало машин, загороджена- вона зовсім не відчувається. Це не траса, а звичайна сільська дорога. А через обрив зроблений місточок, надійно загороджений- найулюбленіше місце для спілкування за чашечкою кави)))
Дітям не нудно! Щодня приходить вихователь ( малюють, ліплять, грають в рухливі ігри). Батут, гірка, гойдалки, пісочниця.
Реальность превзошла ожидания!!!!!!
Але як то кажуть в народі- " Свиня болото знайде".
Залишаймось людьми!
Показуймо приклад дітям!
Р.S. А стосовно негативних відгуків щодо прибирання і меню - я особисто знаю двох авторів! Так от, шановні, наведіть спочатку порядок в своїй голові і домівці, і писати без помилок)))
Р.S.2. Шановні відпочиваючі за рахунок держави, Вы либо отдавайте отчёт куда Вы едете и зачем, либо Welcome to Turkey, Egypt, но уже за свой счёт!!!
аватар Sasha_Duda
Відпочивала вперше з маленькою дитиною (1.10 міс), получили ми путівку від совбезу. Прочитавши багато коментаріїв була дуже насторожена, після них. Але відпочинок на ура???????????? По перше хочу подякувати адміністратору Тетяні. … Еще ▾ Відпочивала вперше з маленькою дитиною (1.10 міс), получили ми путівку від совбезу. Прочитавши багато коментаріїв була дуже насторожена, після них. Але відпочинок на ура????????????
По перше хочу подякувати адміністратору Тетяні. Людина яка не так давно була в іншій сфері, а тепер в сфері обслуговування (навіть парасольку свою позичить), викладується на всі 100%.
Готель який випав на її плечі, це придорожній міні одель. Який вже в ближайший час буде мати басейн з підігрівом. Також є міст, який протягується десь 8мет. але весь обитий сіткою, що класно для діток і просто посидіти, послухати шум не маленького струмка. Потім сходи ведуть на гору (але вже сітки немає) до батута, гірки, і гойдалок велике місце де можна пограти в футбол.
Боятися за те що великий обрив, а діти бігають, не ма чого, тимпаче що мама поряд, і руку подасть. Діти були в захваті.
Дорога знаходиться трохи з верху, теж не мачого боятися. Саме круте місце , це за банею, там є місток прямо над струмком який веде до невеликого водоспаду????????????
Номер був затишний, обитий весь деревом, нам було не холодно і не жарко, так як ми були на час дождів с прохолодою. Але ванна кімната була маленька.
Їсти готували 4 рази, і було дуже смачно, якщо були на вечерю пільмені, то можна с персоналом домовитись щоб дитині поміняли на молочну страву, але раніше треба про це говорити.
Баня: нажаль ми не встигли, але сусіди сказали що БОМБА.
Місце розташування просто клас. Багато стежок , можна іти на гору, навіть з коляскою по дорозі дойшли в село а це 3 км. Як що ви активна людина, і хочите не дорого відпочити, і щоб звозили вас на єкскурсії, це місце для вас. Так місцями вайфай ловить. Але пора взяти дитину і подивить цю гарну природу Закарпаття. Повірте за один відпочинок все ви не встигнете, але буде дуже багато враження від цієї краси.
P.S. отелем давно не займалися, зараз він йде на відновлення. Хочю побажати вам дістати тенісні столи, бамбентони, більярд, і проводити в не погоду просмотр фільма або мультфільма для діток. А для батьків великий асортимент Закарпатьських вин.
І великим ++++ дя таких місць прокат велосипедів.
Дякую за дуже гарні єкскурсії.
Іграшок, уйма.+ є дитячі столи Вид з нашого вікна Другий ярус, вид клас Ось ми ще з однією мамою покорили 3 км до села з колясками. Прогулка була чудовою. Сусідня гора, майже 700 м. А це маленький водопад, який спратався за готелем.
аватар omelchenkonastya91
Когда я приехала в отель Наташка я была в шоке! Потому что и предположить в сладком сне не могла что здесь будет настолько хорошо! Как и многие, получив путевку от совбеза, полезла в интернет и наткнулась на болото негативных отзывов. … Еще ▾ Когда я приехала в отель Наташка я была в шоке! Потому что и предположить в сладком сне не могла что здесь будет настолько хорошо!
Как и многие, получив путевку от совбеза, полезла в интернет и наткнулась на болото негативных отзывов. Приехав на место и увидев все воочию, просто убивала одна мысль, КАК? Как здесь может не понравится?что за люди-какашки понаписывали ту ересь на сайтах? Ладно, видимо, карма их и так уже догнала, раз они везде плохое видят, а хорошего не замечают.
По порядку. Еда- это 10 из 10. Ресторанный уровень, это даже не кафе! Завтрак на выбор из 5! Блюд, на обед всегда на выбор первое, на полудник домашняя выпечка/мороженое и всегда свежие фрукты каждый день! На ужин и сытное мясное и свежие салаты. Что важно - вся посуда новая, не битая. А обслуживание..кто знает закарпатских людей, тот знаком с их радушием, гостеприимностью и добротой. Здесь в этом плане всё идеально. Администратор решает все вопросы. Уборка. Каждый день в номере убирают, мусор выносят, водичку бутилированную приносят, раз в неделю смена постели. Территория. Дорога, которая проходит рядом-это обычная сельская дорога, ограждённая забором, обрыв с другой стороны, о котором тоже много написано, защищён 2 метровым железным забором, под которым с трудом кошка пролезет! На территории строится бассейн (надеюсь в след году будет готов и мы снова сюда попадём). Самое главное- на территории батут, большой, новый, батут! Это счастье как для детей, так и родителей) помимо этого есть и качели, и горка, и песочница. Об экскурсиях и природных красотах не вижу смысла писать) все Карпаты одинаково прекрасны, поэтому и ехали сюда, независимо от негативных отзывов, не зная что нас будет ждать, знала что все рано понравится)так как основная цель поездки ГОРЫ.
В конце скажу, если б я поехала сюда просто за свой счёт-я б все равно осталось безумно довольна и благодарна отелю Наташка, администратору Татьяне и всему персоналу! Благодарю!
аватар katrina_pasynok
 •  ездил(а) 1.5 год назад
Добрый всем день! Отдыхали с ребенком по путевке в начале июня 2018г. Хочу предостеречь наших отдыхающих от не комфортных впечатлений. Путевку дает собес для всех возрастных категорий детей, вот только не понятно они были там (проверяли) условия территориального размещения отеля, удобства, качество и т. … Еще ▾ Добрый всем день! Отдыхали с ребенком по путевке в начале июня 2018г. Хочу предостеречь наших отдыхающих от не комфортных впечатлений. Путевку дает собес для всех возрастных категорий детей, вот только не понятно они были там (проверяли) условия территориального размещения отеля, удобства, качество и т.д. Это отель для ночевки, но не для 24 часового нахождения.
С питанием стараются, но очень однообразно и простенько. Возможно для праздничных дат (Новый год, Рождество и т.д.) готовятся закарпатские блюда, но к большому сожалению для отдыхающих по путевкам и детским группам готовят обычную заезжую еду.
Персонал в отеле очень отзывчивый, старательный и приятный.
!Огромное! количество проживающих в период использования путевок, порой казалось куда можно заселять. Перед поездкой собес просит предупредить о приезде, но наши люди считают что если дали на руки путевку то там Вас ждут. Случай был в период отдыха беременную женщину с ребенком выселили с номера до 12 дня при том что должны не раньше 8 вечера, и она ждала до поезда 6 часов на жаре сидя на лавке у отеля, а все потому что им срочно нужно было заселить приезжих, мотивируя сбоем отдыха по путевкам. Вот такое отношения! Отель не отвечающий всем необходимым требованиям для полноценного отдыха с детьми.
аватар tamara_buhprofin
 •  ездил(а) 1.5 год назад
Іздила з дитиною по путівці від собесу. Для дітей крім майданчика з гірки, гойдалки, пісочниці і батута розваг не має, до того ж якщо вже приймаєте на відпочинок дітей різного віку треба ОБОВ'ЯЗКОВО подбати про їх безпеку. … Еще ▾ Іздила з дитиною по путівці від собесу. Для дітей крім майданчика з гірки, гойдалки, пісочниці і батута розваг не має, до того ж якщо вже приймаєте на відпочинок дітей різного віку треба ОБОВ'ЯЗКОВО подбати про їх безпеку. Готель знаходиться прямо над дорогою з однієї сторони і урочищем з невеликої річки (струмка) у низині з іншої. Межі майданчика відокремлені просто дерев'яним парканом, через який дитина запросто пролізе і на тому все...
Адміністрація взагалі не веде облік відпочиваючих, скільки б людей не приїздило всіх пхають у кімнати перевищуючи комфортну норму як у готелі так і на приготельній зоні.
WI-FI хоч і безкоштовно, але з такою кількістю людей просто не можливо мати доступ. Такі оператори як life і МТС там не працюють - тільки Київстар ловить.
номер - навіть для двох осіб дуже маленькі кімнатки, про санвузол я взагалі мовчу.
їжа - ніякої "закарпатської кухні" там не має, звичайна одноманітна їжа.
водопостачання - через велику кількість людей гарячої води всім не вистачає, до того ж холодна не завжди чиста була.
Красива природа, свіже повітря - єдине чим можна повністю задовольнитися!
аватар dforel
‹ Отель Наташка 3*

Расположение До подъемника (2 км), рынка (8 км), продуктового магазина (3 км).

баня, бильярд, тренажерний зал, автостоянка, прачечная, баня, ресторан, бар, открытый бассейн, крытый бассейн при сауне, дискотека.

В номере

телевизор, балкон, душ, туалет, кабельное телевидение, набор посуды.

Адрес Украина, Закарпатская обл., Воловецкий р-н, с. Гукливий, 662
Телефоны: +38 (050) 519-68-48, +38 (097) 155-82-36