Вопрос o Карпатах

Вопрос по теме «Другие вопросы»
Красія взимку!!! Відгукніться хто реально був там! Мене цікавить якість траси і коли найкраще поїхати! Дякую за відповіді
3 подписчика  • спросил 2019-09-062 месяца назад
аватар AllOverTheWorld
Мало чем помогу, но все же. На Красии бывали еще до Буковели и даже Славского. Не однократно там встречали НГ, снег всегда был. Даже в конце трассы были пушки. Трасса длинная, очень хорошо учиться кататься.
аватар Ranklin
Добрий день!
Я бував на Красії у лютому 2011 року. Там усього 2-і траси - верхня та нижня. Верхня - "червона" по складності, нижня - "синя" в основному, місцями - "червона". Нижня траса - широка (місцями - до 70-100 м), верхня - вужча (до 40 м). Спочатку піднімаєшся на нижньому підйомнику, потім - або переходиш до верхнього і піднімаєшся далі або скочуєшся униз. Обидві траси тоді були обладнані підйомниками "Допельмайєр" (нижня траса - двохмісним, верхня - чотирьохмісним). Швидкість підйомників невелика - один підйом займав від 15 до 20 хвилин. Підйомники за той тиждень, що ми там пробули зупинялися двічі на 2-4 години (в перший раз не було напруги, у другий - була якась аварія) і навіть було так, що з верхнього підйомника рятівники знімали і спускали людей вниз на мотузках. Пам'ятаю, що через рік, в наступний "лижний" сезон, читав в Інтернеті, що ті підйомники із-за аварії знову зупинилися і знову людей знімали з крісел. А снігу тоді було достатньо, кататися можна було досхочу!
Отвечу на другие вопросы о Карпатах