Отель на твердую 4-ку

Написано: 1 мая 2021
Время поездки: 30 апреля — 7 мая 2021
Кому автор советует отель: семьи с детьми
8.0
Шукали найтепліше місце в Туреччині на початок травня. Також принциповим було, щоб отель був тихим, з гарним краєвидом. Вийшло так, що ми прилетіли в перший день локдауну в Туреччині, тому надія на шопінг померла, як тільки нас зустрів і повідомив про це представник нашого тур оператора. До речі вибрали Anex tour, про що жодного разу не пошкодували. Meri clab, випадково побачили на просторах інтернету, вислали посилання туроператору і отримали гарну пропозицію. Єдине, що нас бентежило, що зовсім не було свіжих відгуків, тому ми не розуміли, чи працює отель.

Їхали біля години від аеропорту, але краєвиди дорогою надзвичайні. Повторюсь в країні локдаун, та ще й доступ росіян заблокований, тому в країну їдуть тільки українці, є в отелі родина поляків і турків. Загалом, нам пощастило на весь отель пам'ять родин, тихо, як в Раю. Тепло, вода 20 °C, вітру в бухті не має зовсім. Я вже мовчу про краєвиди, вони прекрасні. За номер з видом на бухту, море та гори довелось доплатити, але ми були до цього готові. Правда можна торгуватись.

В описах по отелю писали, що остання реновація проводилась в 1997 році, але це відверта брехня. Вона проводиться постійно, навіть зараз встановлюють нові перила. Ремонтують басейн, саджають дерева. Меблі в нашому номері нові, телевізор також, холодильник ми включили, мабудь, перші, стіни сніжно білі, рушники є (писали, що не буде по сан нормам із за пандемії, ми привезли свої...), шампуньки, милка, тапочки ну загалом все що має бути.

Окремо хочеться відмітити величезний балкон. По харчуванню - делікатесів не має, але голодні не будете. Без проблем можна брати їжу в номер. Випічка і хліб просто розтають в роті. Персонал привітний, не нав'язливий. Пляж не великий, чистий, на кожним лежаком є зонтик. Не знаю як тут, коли людей тьма, але на початку сезону, просто рай...