Отзывы и рассказы об отелях Турции

Рассказы туристов о Турции добавить рассказ
Самый правильный отзыв
С чего хочется начать этот Отзыв, так это с того, что три дня в Стамбуле – это отличная возможность отметить свой День рождения! Да и давненько что-то мы не ездили по заграницам.
 •  Вчера
Моє знайомство з Туреччиною
Оксана Теглівець 4/5 11 хвилин тому на сайті Google Вчора прилетіла з Анталії, і відразу вирішила написати свої враження про свою відпустку. В Туреччині я перший раз. А зараз все по порядку.
Карантинна Каппадокія очима українського туриста. Частина 6
Початок тут: Частина 1, Частина 2, Частина 3, Частина 4, Частина 5. День 4. Ранок видався похмурим і холодним. До +8° життя мене не готувало )) Нявкалка вальяжно вляглася на моє місце в їдальні, довелося моститися поруч: Ще одна улюблена фотомодель – троянда цікавезного фіолетовог...
 •  Сегодня
Карантинна Каппадокія очима українського туриста. Частина 5
Початок тут: Частина 1, Частина 2, Частина 3, Частина 4. А зараз пропоную поставити на паузу сьогодення та ненадовго зануритись у стародавні часи. Будемо вивчати історію регіонального християнства на прикладі окремо взятої церкви.
 •  4 дня назад
Карантинна Каппадокія очима українського туриста. Частина 4
Початок тут: Частина 1, Частина 2, Частина 3. День 3. Крізь ранковий сон слухаю триголосні співи. Першими прокидаються місцеві пташки. Далі муедзин о 4-й ранку нагадує вірянам про традиційний фаджр.
 •  1 неделю назад
Карантинна Каппадокія очима українського туриста. Частина 3
Початок тут: Частина 1, Частина 2. Відпочивши, рухаюсь в бік центральної частини Учхісару. Оглядові майданчики розташовані тут буквально через кожні сто метрів, але частина з них зачинена та занедбана (ковідка підкосила?
Карантинна Каппадокія очима українського туриста. Частина 2
Початок тут. День 2. Вночі у мого номера виявився ще один додатковий "бонус" – відсутність звукоізоляції. Крізь сон я чула все, що відбувалось навколо мене: у сусідів, в загальному коридорі, на сходах.
Карантинна Каппадокія очима українського туриста. Частина 1
*** далі як завше буде багато довгого, нудного тексту, деталей, подробиць та однотипних світлин ;) Вступ (неполіткоректний). Весною 2019 єдине питання, яке у мене залишилось про майбутнє, стосувалось  закінчення народної приказки "пливли, пливли та на березі .
 •  3 недели назад
Запасайтесь платочками. Стамбул-Каппадокия-Стамбул
Отдых. Киев-Стамбул-Каппадокия-Стамбул-Киев 16.04.2021-21.04.2021. 16-го апреля вылетели в Турцию для ознакомительной экскурсии и отпраздновать день рождения, 4 женщины (дамы, мадамы, девушки), одна из которых свободно говорит по-английски.
 •  2 месяца назад
Наш путеводитель по Стамбулу
Если весна не идет к нам, то мы сами полетим к весне! Это был наш восьмой Стамбул и, как всегда, мы получили такой заряд позитива и тепла, что я буду продолжать всех агитировать посетить этот уютный город!
 •  3 месяца назад