Ibis Budapest Heroes Square 3*– Отзывы

1 отзыва
Отель на 55 номеров расположен в нескольких шагах от памятника тысячилетия Венгрии.Подробнее →
аватар mplev88
Розташування: Знаходиться біля Площі Героїв. Рядом є магазини, кафе, автобусна зупинка, прокат велосипедів...де можна для себе зробити велосипедну прогулянку. Близько до купалень Сечені. … Еще ▾ Розташування: Знаходиться біля Площі Героїв. Рядом є магазини, кафе, автобусна зупинка, прокат велосипедів...де можна для себе зробити велосипедну прогулянку. Близько до купалень Сечені. Також рядишком є озеро, де в зимовий час воду "спускають" і роблять відкриту ковзанку. Вхід на скільки я памятаю є безкоштовним, тільки на прокат ковзани платні, або із своїми приходити...тоді катайся скільки забажаєш.

Інфраструктура: Території в готелі як такої немає і це зрозуміло, адже готель є міським. Готель є дуже затишним, світлий, всюди чисто і акуратно, привітний персонал (російськомовного персоналу немає) Wi-Fi є безкоштовний.

Номер: Дуже і дуже хороший.Прибрано , акуратно все. Так як ми були в зимовий період-в номері було тепло. У ванній кімнаті ідеальна чистота (доречі в нас був душ), проблем із постачанням гарячої - холодної води не було. Фен є в наявності.TV- були деклька російськомовних каналів. Прибиррання в номері є якісним.Звертаю увагу що в номері балкона немає , но для мене це не є принципово.І це не як не впливає на якість готеля чи відпочинку.

Харчування: В нас був тільки сніданок.Скарг на харчування жодних немає. Дуже різноманітній шведський стіл: 3 види колбас, сирів, свіжі огірки, оливки, масло, мюслі, 2 види йогуртів, мед, декілька видів джемів, молоко, різновидність приготування яєць, чай, кава, соки(не юпі), яблука, апельсини, грейфрут, один вид бесквітної випічки, маринована цибулька, перець ...нам було більше ніж достатньо , а головне що все було смачно.

Рекомендація: якщо ви не знаєте, який готель обрати для проживання в Будапешті, то не роздумуючи обирайте даний готель. ВІн повністю відповідає ціні та якості. Гарного всім відпочинку та яскравих вражень ))))
Базилика Святого Иштвана
Венгрия, Будапешт